KONAČNE RANG LISTE NASTAVNICI I STRUČNI SARADNICI

U skladu sa tekstom Konkursa za prijem nastavnika i stručnih saradnika u osnovnim i srednjim školama Tuzlanskog kantona, konačne rang liste iz člana 34. Pravilnika bit će dostupne 25. augusta 2022. godine. Konačne rang liste za “nove pozicije” po Ispravci i dopuni konkursa objavit će se 29. augusta 2022. godine.

  1. JU Osnovna škola „Banovići“ Banovići Konačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  2. JU Osnovna škola „Seona“ Banovići
  3. JU Osnovna škola „Banovići Selo“ Banovići Selo, Banovići
  4. JU Osnovna škola „Grivice“ Banovići
  5. JU Osnovna škola „Treštenica“ Treštenica, Banovići
  6. JU Osnovna škola „Čelić“ Čelić
  7. JU Osnovna škola „Humci“ Humci, Čelić
  8. JU Osnovna škola „Vražići“ Vražići, Čelić
  9. JU Osnovna škola „Brijesnica“ Brijesnica, Doboj IstokKonačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  10. JU Osnovna škola „Klokotnica“ Klokotnica, Doboj Istok
  11. JU OŠ „Doborovci“ Doborovci, Gračanica
  12. JU Druga osnovna škola Gračanica
  13. JU Osnovna škola „Džakule“ Džakule, Gračanica
  14. JU Osnovna škola „Gornja Orahovica“ Gornja Orahovica, Gračanica
  15. JU Osnovna škola „Hasan Kikić“ Gračanica
  16. JU Osnovna škola „Lukavica“ Lukavica, Gračanica
  17. JU Osnovna škola „Malešići“ Malešići, Gračanica
  18. JU Osnovna škola „Miričina“ Miričina, GračanicaKonačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  19. JU Osnovna škola „Orahovica“ Orahovica Donja, Gračanica
  20. JU Osnovna škola „Soko“ Soko – Konačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  21. JU Osnovna muzička škola Gračanica
  22. JU Osnovna škola „Stjepan Polje“ Gračanica
  23. JU Osnovna škola „Dr. Safvet-beg Bašagić“ Gradačac
  24. JU Osnovna škola „Edhem Mulabdić“ Međiđa Donja, Gradačac
  25. JU Osnovna škola „Hamdija Kreševljaković“ Kamberi, Gradačac
  26. JU Osnovna škola „Hasan Kikić“ Gradačac
  27. JU Osnovna škola „Ivan Goran Kovačić“ Gradačac
  28. JU Osnovna škola „Musa Ćazim Ćatić“ Zelinja Donja, Gradačac
  29. JU Osnovna škola „Mehmed-beg Kapetanović Ljubušak“ Srnice Donje, GradačacKonačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  30. JU Osnovna škola „Kalesija“ Kalesija
  31. JU Osnovna škola „Memići“ Memići, Kalesija
  32. JU Osnovna škola „Rainci Gornji“ Rainci Gornji, KalesijaKonačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  33. JU Osnovna škola „Tojšići“ Tojšići, Kalesija
  34. JU Osnovna škola „Vukovije“ Vukovije, Kalesija
  35. JU Osnovna škola „Kladanj“ Kladanj
  36. JU Osnovna škola „Stupari“ Stupari, KladanjKonačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  37. JU Osnovna škola „Dobošnica“ Dobošnica, Lukavac
  38. JU Osnovna škola „Gnojnica“ Gnojnica, Lukavac, Pozicija 38.13.
  39. JU Osnovna škola „Lukavac Grad“ Lukavac – Konačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  40. JU Osnovna škola „Lukavac Mjesto“ Lukavac
  41. JU Osnovna škola „Poljice“ Poljice, Lukavac
  42. JU Osnovna škola „Prokosovići“ Prokosovići, Lukavac
  43. JU Osnovna škola „Puračić“ Puračić, Lukavac
  44. JU Osnovna škola „Turija“ Turija, Lukavac
  45. JU Osnovna škola „Sapna“ Sapna
  46. JU Druga osnovna škola Srebrenik
  47. JU Osnovna škola „Duboki Potok“ Duboki Potok, Srebrenik
  48. JU Osnovna škola „Podorašje“ Podorašje, Srebrenik
  49. JU Prva osnovna škola Srebrenik
  50. JU Osnovna škola „Rapatnica“ Rapatnica, Srebrenik
  51. JU Osnovna škola „Sladna“ Sladna, Srebrenik
  52. JU Osnovna škola „Špionica“ Špionica, Srebrenik
  53. JU Osnovna škola „Tinja“ Tinja, Srebrenik i Konačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  54. JU Osnovna škola „Teočak“ Teočak
  55. JU Osnovna škola „Brčanska Malta“ Tuzla – Konačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  56. JU Osnovna škola „Breške“ Tuzla – Rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  57. JU Osnovna škola „Bukinje“ Bukinje, Tuzla
  58. JU Osnovna škola „Centar“ Tuzla
  59. JU Centar za obrazovanje i vaspitanje i rehabilitaciju slušanja i govora Tuzla
  60. JU Osnovna škola „Gornja Tuzla“ Gornja Tuzla
  61. JU Osnovna škola „Husino“ Tuzla
  62. JU Osnovna škola „Jala“ Tuzla
  63. JU Osnovna škola „Kiseljak“ Kiseljak, Tuzla
  64. JU Osnovna škola „Kreka“ Tuzla
  65. JU Osnovna škola „Lipnica“ Lipnica, Tuzla
  66. JU Osnovna škola „Mejdan“ Tuzla
  67. JU Osnovna škola „Miladije“ Tuzla
  68. JU Osnovna škola „Mramor“ Mramor, Tuzla – Konačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  69. JU Osnovna škola „Novi Grad“ Tuzla
  70. JU Osnovna muzička škola Tuzla
  71. JU Osnovna škola „Pasci“ Pasci Tuzla
  72. JU Osnovna škola „Pazar“ Pazar, Tuzla
  73. JU Osnovna škola „Podrinje“ Mihatovići, Tuzla
  74. JU Osnovna škola „Simin Han“ Tuzla
  75. JU Osnovna škola „Sjenjak“ Tuzla
  76. JU Osnovna škola „Slavinovići“ Tuzla
  77. JU Osnovna škola „Solina“ Tuzla
  78. JU Osnovna škola „Tušanj“ Tuzla – Konačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  79. JU Zavod za odgoj i obrazovanje osoba sa smetnjama u psihičkom i tjelesnom razvoju Tuzla
  80. JU Osnovna škola „Bašigovci“ Bašigovci, Živinice
  81. JU Druga osnovna škola Živinice – Konačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  82. JU Osnovna škola „Dubrave“ Dubrave Donje, Živinice
  83. JU Osnovna škola „Đurđevik“ Đurđevik, Živinice
  84. JU Osnovna škola „Gračanica“ Gračanica, ŽiviniceKonačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  85. JU Prva osnovna škola Živinice
  86. JU Osnovna škola „Šerići“ Šerići, Živinice
  87. JU Osnovna škola „Višća“ Višća, Živinice
  88. JU Osnovna škola „Živinice Gornje“ Živinice Gornje, Živinice
  89. JU Mješovita srednja škola Banovići
  90. JU Mješovita srednja škola Čelić
  91. JU Mješovita srednja škola Doboj IstokKonačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  92. JU Gimnazija „Dr. Mustafa Kamarić“ Gračanica
  93. JU Mješovita srednja škola Gračanica – Konačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  94. JU Gimnazija „Mustafa Novalić“ Gradačac – Konačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  95. JU Mješovita srednja škola „Hasan Kikić“ Gradačac
  96. JU Mješovita srednja škola Kalesija
  97. JU Mješovita srednja škola „Musa Ćazim Ćatić“ Kladanj
  98. JU Mješovita srednja škola LukavacKonačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  99. JU Mješovita srednja ekonomsko-hemijska škola Lukavac
  100. JU Mješovita srednja elektro-mašinska škola LukavacKonačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  101. JU Mješovita srednja škola SapnaKonačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  102. JU Mješovita srednja škola Srebrenik
  103. JU Mješovita srednja škola Teočak
  104. JU Gimnazija „Meša Selimović“ Tuzla
  105. JU Gimnazija „Ismet Mujezinović“ Tuzla
  106. JU Srednja ekonomsko-trgovinska škola Tuzla
  107. JU Srednja medicinska škola Tuzla
  108. JU Srednja muzička škola „Čestmir Mirko Dušek“ Tuzla
  109. JU Turističko-ugostiteljska škola Tuzla
  110. JU Mješovita srednja elektrotehnička škola TuzlaKonačna rang lista po Ispravci i dopuni konkursa
  111. JU Mješovita srednja građevinsko-geodetska škola Tuzla
  112. JU Mješovita srednja hemijska škola Tuzla
  113. JU Mješovita srednja mašinska škola Tuzla
  114. JU Mješovita srednja rudarska škola Tuzla
  115. JU Mješovita srednja saobraćajna škola Tuzla
  116. JU Mješovita srednja škola Tuzla
  117. JU Gimnazija Živinice
  118. JU Mješovita srednja škola Živinice