KONAČNE RANG LISTE POMOĆNO-TEHNIČKO OSOBLJE

U skladu sa tekstom Oglasa za prijem zaposlenika u osnovnim i srednjim školama Tuzlanskog kantona, konačne rang liste iz člana 34. Pravilnika bit će dostupne 31. augusta 2022. godine.

  1. JU Osnovna škola „Banovići“ Banovići
  2. JU Osnovna škola „Seona“ Banovići
  3. JU Osnovna škola „Banovići Selo“ Banovići Selo, Banovići
  4. JU Osnovna škola „Grivice“ Banovići
  5. JU Osnovna škola „Treštenica“ Treštenica, Banovići
  6. JU Osnovna škola „Čelić“ Čelić
  7. JU Osnovna škola „Humci“ Humci, Čelić
  8. JU Osnovna škola „Vražići“ Vražići, Čelić
  9. JU Osnovna škola „Brijesnica“ Brijesnica, Doboj Istok
  10. JU Osnovna škola „Klokotnica“ Klokotnica, Doboj Istok
  11. JU OŠ „Doborovci“ Doborovci, Gračanica
  12. JU Druga osnovna škola Gračanica
  13. JU Osnovna škola „Džakule“ Džakule, Gračanica
  14. JU Osnovna škola „Gornja Orahovica“ Gornja Orahovica, Gračanica
  15. JU Osnovna škola „Hasan Kikić“ Gračanica
  16. JU Osnovna škola „Lukavica“ Lukavica, Gračanica
  17. JU Osnovna škola „Malešići“ Malešići, Gračanica
  18. JU Osnovna škola „Miričina“ Miričina, Gračanica
  19. JU Osnovna škola „Orahovica“ Orahovica Donja, Gračanica
  20. JU Osnovna škola „Soko“ Soko
  21. JU Osnovna muzička škola Gračanica
  22. JU Osnovna škola „Stjepan Polje“ Gračanica
  23. JU Osnovna škola „Dr. Safvet-beg Bašagić“ Gradačac
  24. JU Osnovna škola „Edhem Mulabdić“ Međiđa Donja, Gradačac
  25. JU Osnovna škola „Hamdija Kreševljaković“ Kamberi, Gradačac
  26. JU Osnovna škola „Hasan Kikić“ Gradačac
  27. JU Osnovna škola „Ivan Goran Kovačić“ Gradačac
  28. JU Osnovna škola „Musa Ćazim Ćatić“ Zelinja Donja, Gradačac
  29. JU Osnovna škola „Mehmed-beg Kapetanović Ljubušak“ Srnice Donje, Gradačac
  30. JU Osnovna škola „Kalesija“ Kalesija
  31. JU Osnovna škola „Memići“ Memići, Kalesija
  32. JU Osnovna škola „Rainci Gornji“ Rainci Gornji, Kalesija –
  33. JU Osnovna škola „Tojšići“ Tojšići, Kalesija
  34. JU Osnovna škola „Vukovije“ Vukovije, Kalesija
  35. JU Osnovna škola „Kladanj“ Kladanj
  36. JU Osnovna škola „Stupari“ Stupari, Kladanj
  37. JU Osnovna škola „Dobošnica“ Dobošnica, Lukavac
  38. JU Osnovna škola „Gnojnica“ Gnojnica, Lukavac
  39. JU Osnovna škola „Lukavac Grad“ Lukavac
  40. JU Osnovna škola „Lukavac Mjesto“ Lukavac
  41. JU Osnovna škola „Poljice“ Poljice, Lukavac
  42. JU Osnovna škola „Prokosovići“ Prokosovići, Lukavac
  43. JU Osnovna škola „Puračić“ Puračić, Lukavac
  44. JU Osnovna škola „Turija“ Turija, Lukavac
  45. JU Osnovna škola „Sapna“ Sapna
  46. JU Druga osnovna škola Srebrenik
  47. JU Osnovna škola „Duboki Potok“ Duboki Potok, Srebrenik
  48. JU Osnovna škola „Podorašje“ Podorašje, Srebrenik
  49. JU Prva osnovna škola Srebrenik
  50. JU Osnovna škola „Rapatnica“ Rapatnica, Srebrenik
  51. JU Osnovna škola „Sladna“ Sladna, Srebrenik
  52. JU Osnovna škola „Špionica“ Špionica, Srebrenik
  53. JU Osnovna škola „Tinja“ Tinja, Srebrenik
  54. JU Osnovna škola „Teočak“ Teočak
  55. JU Osnovna škola „Brčanska Malta“ Tuzla
  56. JU Osnovna škola „Breške“ Tuzla
  57. JU Osnovna škola „Bukinje“ Bukinje, Tuzla
  58. JU Osnovna škola „Centar“ Tuzla
  59. JU Centar za obrazovanje i vaspitanje i rehabilitaciju slušanja i govora Tuzla
  60. JU Osnovna škola „Gornja Tuzla“ Gornja Tuzla
  61. JU Osnovna škola „Husino“ Tuzla
  62. JU Osnovna škola „Jala“ Tuzla
  63. JU Osnovna škola „Kiseljak“ Kiseljak, Tuzla
  64. JU Osnovna škola „Kreka“ Tuzla
  65. JU Osnovna škola „Lipnica“ Lipnica, Tuzla
  66. JU Osnovna škola „Mejdan“ Tuzla
  67. JU Osnovna škola „Miladije“ Tuzla
  68. JU Osnovna škola „Mramor“ Mramor, Tuzla
  69. JU Osnovna škola „Novi Grad“ Tuzla
  70. JU Osnovna škola „Pasci“ Pasci Tuzla
  71. JU Osnovna škola „Pazar“ Pazar, Tuzla
  72. JU Osnovna škola „Podrinje“ Mihatovići, Tuzla
  73. JU Osnovna škola „Simin Han“ Tuzla
  74. JU Osnovna škola „Sjenjak“ Tuzla
  75. JU Osnovna škola „Slavinovići“ Tuzla
  76. JU Osnovna škola „Solina“ Tuzla
  77. JU Osnovna škola „Tušanj“ Tuzla
  78. JU Zavod za odgoj i obrazovanje osoba sa smetnjama u psihičkom i tjelesnom razvoju Tuzla
  79. JU Osnovna škola „Bašigovci“ Bašigovci, Živinice
  80. JU Druga osnovna škola Živinice
  81. JU Osnovna škola „Dubrave“ Dubrave Donje, Živinice
  82. JU Osnovna škola „Đurđevik“ Đurđevik, Živinice
  83. JU Osnovna škola „Gračanica“ Gračanica, Živinice
  84. JU Prva osnovna škola Živinice
  85. JU Osnovna škola „Šerići“ Šerići, Živinice
  86. JU Osnovna škola „Višća“ Višća, Živinice
  87. JU Osnovna škola „Živinice Gornje“ Živinice Gornje, Živinice
  88. JU Mješovita srednja škola Banovići
  89. JU Mješovita srednja škola Čelić
  90. JU Mješovita srednja škola Doboj Istok
  91. JU Gimnazija „Dr. Mustafa Kamarić“ Gračanica
  92. JU Mješovita srednja škola Gračanica
  93. JU Gimnazija „Mustafa Novalić“ Gradačac
  94. JU Mješovita srednja škola „Hasan Kikić“ Gradačac
  95. JU Mješovita srednja škola Kalesija
  96. JU Mješovita srednja škola „Musa Ćazim Ćatić“ Kladanj
  97. JU Mješovita srednja škola Lukavac
  98. JU Mješovita srednja ekonomsko-hemijska škola Lukavac
  99. JU Mješovita srednja elektro-mašinska škola Lukavac
  100. JU Mješovita srednja škola Sapna
  101. JU Mješovita srednja škola Srebrenik
  102. JU Gimnazija „Meša Selimović“ Tuzla
  103. JU Gimnazija „Ismet Mujezinović“ Tuzla
  104. JU Srednja ekonomsko-trgovinska škola Tuzla
  105. JU Srednja medicinska škola Tuzla
  106. JU Mješovita srednja građevinsko-geodetska škola Tuzla
  107. JU Mješovita srednja hemijska škola Tuzla
  108. JU Mješovita srednja mašinska škola Tuzla
  109. JU Mješovita srednja rudarska škola Tuzla
  110. JU Mješovita srednja škola Tuzla
  111. JU Turističko-ugostiteljska škola Tuzla
  112. JU Gimnazija Živinice
  113. JU Mješovita srednja škola Živinice