KONAČNE RANG LISTE SEKRETARI I SARADNICI

U skladu sa tekstom Konkursa za prijem zaposlenika u osnovnim i srednjim školama Tuzlanskog kantona, konačne rang liste iz člana 34. Pravilnika bit će dostupne 31. augusta 2022. godine.

  1. JU Osnovna škola „Seona“, Banovići
  2. JU Osnovna škola „Banovići Selo“ Banovići
  3. JU Osnovna škola „Treštenica“ Treštenica, Banovići
  4. JU Osnovna škola „Vražići“ Vražići, Čelić
  5. JU Osnovna škola „Brijesnica“ Brijesnica , Doboj Istok
  6. JU Osnovna škola „Gornja Orahovica“ Gračanica
  7. JU Osnovna škola „Hasan Kikić“, Gračanica
  8. JU Osnovna škola „Lukavica“ Lukavica, Gračanica
  9. JU Osnovna škola „Miričina“ Miričina, Gračanica
  10. JU Osnovna škola „ Donja Orahovica“ , Gračanica
  11. JU Osnovna škola „ Soko“ Soko, Gračanica
  12. JU Osnovna muzička škola Gračanica
  13. JU Osnovna škola „Dr. Safvet-beg Bašagić“ Gradačac
  14. JU Osnovna škola „Edhem Mulabdić“ Međiđa Donja, Gradačac
  15. JU Osnovna škola „Hasan Kikić“ Gradačac
  16. JU Osnovna škola „Musa Ćazim Ćatić“ Zelinja Donja,Gradačac
  17. JU Osnovna škola „Mehmed beg Kapetanović Ljubušak“ Srnice Donje, Gradačac
  18. JU Osnovna škola „Rainci Gornji“ Rainci Gornji, Kalesija
  19. JU Osnovna škola „Tojšići“ Tojšići, Kalesija
  20. JU Osnovna škola „Kladanj“ Kladanj
  21. JU Osnovna škola „Lukavac Mjesto“ Lukavac
  22. JU Osnovna škola „Poljice“ Poljice, Lukavac
  23. JU Osnovna škola „Puračić“ Puračić, Lukavac
  24. JU Osnovna škola „Sladna“ Sladna
  25. JU Osnovna škola „Špionica“ Srebrenik
  26. JU Osnovna škola „Tinja“ Srebrenik
  27. JU Osnovna škola „Teočak“ Teočak
  28. JU Osnovna škola „Brčanska Malta“ Tuzla
  29. JU Osnovna škola „Breške Tuzla
  30. JU Osnovna škola „Centar“ Tuzla
  31. JU Osnovna škola „Lipnica“ Tuzla
  32. JU Osnovna škola „Novi Grad“ Tuzla
  33. JU Osnovna škola „Pasci“ Tuzla
  34. JU Osnovna škola „Pazar“ Tuzla
  35. JU Osnovna škola „Podrinje“Mihatovići, Tuzla
  36. JU Osnovna škola „Solina“ Tuzla
  37. JU Zavod za odgoj i obrazovanje osoba sa smetnjama u psihičkom i tjelesnom razvoju Tuzla
  38. JU Osnovna škola „Dubrave“ Živinice
  39. JU Osnovna škola „Višća“ Živinice
  40. JU Osnovna škola „Živinice Gornje“ Živinice
  41. JU Mješovita srednja škola Doboj Istok
  42. JU Gimnazija „Mustafa Novalić“ Gradačac
  43. JU Mješovita srednja škola „Musa Ćazim Ćatić“ Kladanj
  44. JU Mješovita srednja škola ekonosmko-hemijska škola Lukavac
  45. JU Gimnazija „Meša Selimović“ Tuzla
  46. JU Gimnazija „Ismet Mujezinović“ Tuzla
  47. JU Srednja muzička škola „Čestmir Mirko Dušek“ Tuzla
  48. JU Mješovita srednja hemijska škola Tuzla
  49. JU Mješovita srednja rudarska škola Tuzla
  50. JU Mješovita srednja saobraćajna škola Tuzla
  51. JU Mješovita srednja škola Tuzla
  52. JU Turističko-ugostiteljska škola Tuzla