RANG LISTE NASTAVNICI I STRUČNI SARADNICI

U skladu sa tekstom Konkursa za prijem nastavnika i stručnih saradnika u osnovnim i srednjim školama Tuzlanskog kantona, rang liste iz člana 29. Pravilnika bit će dostupne 20. januara 2022. godine.

  1. JU Osnovna škola „Banovići“ Banovići
  2. JU Osnovna škola „Banovići Selo“ Banovići Selo, Banovići
  3. JU Osnovna škola „Grivice“ Banovići
  4. JU Osnovna škola „Seona“ Aljkovići, Banovići
  5. JU Osnovna škola „Treštenica“ Treštenica, Banovići
  6. JU Osnovna škola „Čelić“ Čelić
  7. JU Osnovna škola „Humci“ Humci, Čelić i Rang lista za “novu poziciju” 7.8.
  8. JU Osnovna škola „Vražići“ Vražići, Čelić
  9. JU Osnovna škola „Brijesnica“ Brijesnica, Doboj Istok
  10. JU Osnovna škola „Klokotnica“ Klokotnica, Doboj Istok
  11. JU Osnovna škola “Doborovci” Doborovc, Gračanica
  12. JU Druga osnovna škola Gračanica
  13. JU Osnovna škola „Džakule“ Džakule, Gračanica
  14. JU Osnovna škola „Gornja Orahovica“ Gornja Orahovica, Gračanica
  15. JU Osnovna škola „Hasan Kikić“ Gračanica
  16. JU Osnovna škola „Lukavica“ Lukavica, Gračanica
  17. JU Osnovna škola „Malešići“ Malešići, Gračanica
  18. JU Osnovna škola „Miričina“ Miričina, Gračanica
  19. JU Osnovna škola „Orahovica“ Orahovica Donja, Gračanica
  20. JU Osnovna škola „Soko“ Soko i Rang lista za “novu poziciju” 20.4.
  21. JU Osnovna muzička škola Gračanica
  22. JU Osnovna škola „Dr. Safvet-beg Bašagić“ Gradačac
  23. JU Osnovna škola „Edhem Mulabdić“ Međiđa Donja, Gradačac
  24. JU Osnovna škola „Hamdija Kreševljaković“ Kamberi, Gradačac
  25. JU Osnovna škola „Hasan Kikić“ Gradačac
  26. JU Osnovna škola „Ivan Goran Kovačić“ Gradačac
  27. JU Osnovna škola „Musa Ćazim Ćatić“ Zelinja Donja, Gradačac
  28. JU Osnovna škola „Mehmed-beg Kapetanović Ljubušak“ Srnice Donje, Gradačac
  29. JU Osnovna škola „Kalesija“ Kalesija
  30. JU Osnovna škola „Memići“ Memići, Kalesija
  31. JU Osnovna škola „Rainci Gornji“ Rainci Gornji, Kalesija i Rang lista za “novu poziciju” 31.5.
  32. JU Osnovna škola „Tojšići“ Tojšići, Kalesija
  33. JU Osnovna škola „Vukovije“ Vukovije, Kalesija
  34. JU Osnovna škola „Kladanj“ Kladanj
  35. JU Osnovna škola „Stupari“ Stupari
  36. JU Osnovna škola „Dobošnica“ Dobošnica, Lukavac
  37. JU Osnovna škola „Gnojnica“ Gnojnica, Lukavac
  38. JU Osnovna škola „Lukavac Grad“ Lukavac
  39. JU Osnovna škola „Lukavac Mjesto“ Lukavac
  40. JU Osnovna škola „Poljice“ Poljice, Lukavac
  41. JU Osnovna škola „Prokosovići“ Prokosovići, Lukavac
  42. JU Osnovna škola „Puračić“ Puračić, Lukavac
  43. JU Osnovna škola „Turija“ Turija, Lukavac
  44. JU Osnovna škola „Sapna“ Sapna
  45. JU Druga osnovna škola Srebrenik
  46. JU Osnovna škola „Duboki Potok“ Duboki Potok, Srebrenik
  47. JU Osnovna škola „Podorašje“ Podorašje, Srebrenik
  48. JU Prva osnovna škola Srebrenik
  49. JU Osnovna škola „Rapatnica“ Rapatnica, Srebrenik
  50. JU Osnovna škola „Sladna“ Sladna, Srebrenik
  51. JU Osnovna škola „Špionica“ Špionica, Srebrenik
  52. JU Osnovna škola „Tinja“ Tinja, Srebrenik
  53. JU Osnovna škola „Teočak“ Teočak i Rang lista za “novu poziciju” 53.3.
  54. JU Osnovna škola „Brčanska Malta“ Tuzla
  55. JU Osnovna škola „Bukinje“ Bukinje, Tuzla
  56. JU Osnovna škola „Centar“ Tuzla
  57. JU Centar za obrazovanje i vaspitanje i rehabilitaciju slušanja i govora Tuzla
  58. JU Osnovna škola „Gornja Tuzla“ Gornja Tuzla
  59. JU Osnovna škola „Husino“ Tuzla i Rang lista za “novu poziciju” 59.3.
  60. JU Osnovna škola „Kiseljak“ Kiseljak, Tuzla
  61. JU Osnovna škola „Kreka“ Tuzla
  62. JU Osnovna škola „Lipnica“ Lipnica, Tuzla
  63. JU Osnovna škola „Mejdan“ Tuzla
  64. JU Osnovna škola „Miladije“ Tuzla
  65. JU Osnovna škola „Mramor“ Mramor, Tuzla
  66. JU Osnovna škola „Novi Grad“ Tuzla
  67. JU Osnovna muzička škola Tuzla
  68. JU Osnovna škola „Podrinje“ Mihatovići, Tuzla
  69. JU Osnovna škola „Simin Han“ Tuzla
  70. JU Osnovna škola „Sjenjak“ Tuzla
  71. JU Osnovna škola „Slavinovići“ Tuzla i Rang lista za “novu poziciju” 71.5.
  72. JU Osnovna škola „Solina“ Tuzla
  73. JU Osnovna škola „Tušanj“ Tuzla
  74. JU Zavod za odgoj i obrazovanje osoba sa smetnjama u psihičkom i tjelesnom razvoju Tuzla
  75. JU Osnovna škola „Bašigovci“ Bašigovci, Živinice
  76. JU Druga osnovna škola Živinice
  77. JU Osnovna škola „Dubrave“ Dubrave Donje, Živinice i Rang lista za “novu poziciju” 77.3.
  78. JU Osnovna škola „Đurđevik“ Đurđevik, Živinice i Rang liste po Ispravci i dopuni konkursa
  79. JU Osnovna škola „Gračanica“ Gračanica, Živinice
  80. JU Prva osnovna škola Živinice
  81. JU Osnovna škola „Šerići“ Šerići, Živinice
  82. JU Osnovna škola „Višća“ Višća, Živinice
  83. JU Osnovna škola „Živinice Gornje“ Živinice Gornje, Živinice
  84. JU Mješovita srednja škola Banovići
  85. JU Mješovita srednja škola Čelić i Rang lista za “novu poziciju” 85.14.
  86. JU Mješovita srednja škola Doboj Istok
  87. JU Gimnazija „Dr. Mustafa Kamarić“ Gračanica
  88. JU Mješovita srednja škola Gračanica
  89. JU Gimnazija „Mustafa Novalić“ Gradačac
  90. JU Mješovita srednja škola „Hasan Kikić“ Gradačac
  91. JU Mješovita srednja škola Kalesija
  92. JU Mješovita srednja škola „Musa Ćazim Ćatić“ Kladanj
  93. JU Mješovita srednja škola Lukavac
  94. JU Mješovita srednja ekonomsko-hemijska škola Lukavac
  95. JU Mješovita srednja elektro-mašinska škola Lukavac
  96. JU Mješovita srednja škola Sapna
  97. JU Mješovita srednja škola Srebrenik
  98. JU Mješovita srednja škola Teočak
  99. JU Gimnazija „Meša Selimović“ Tuzla
  100. JU Gimnazija „Ismet Mujezinović“ Tuzla
  101. JU Srednja ekonomsko-trgovinska škola Tuzla
  102. JU Srednja medicinska škola Tuzla
  103. JU Srednja muzička škola „Čestmir Mirko Dušek“ Tuzla
  104. JU Turističko-ugostiteljska škola Tuzla
  105. JU Mješovita srednja elektrotehnička škola Tuzla
  106. JU Mješovita srednja građevinsko-geodetska škola Tuzla
  107. JU Mješovita srednja hemijska škola Tuzla
  108. JU Mješovita srednja mašinska škola Tuzla
  109. JU Mješovita srednja rudarska škola Tuzla
  110. JU Mješovita srednja saobraćajna škola Tuzla
  111. JU Mješovita srednja škola Tuzla
  112. JU Gimnazija Živinice
  113. JU Mješovita srednja škola Živinice