RANG LISTE NASTAVNICI I STRUČNI SARADNICI

Rang lista po raspisanom Konkursu za prijem u radni odnos nastavnika i stručnih saradnika u osnovnim školama od 14.10.2021 . godine

  1. JU Osnovna škola “Doborovci” Doborovci, Gračanica

U skladu sa tekstom Konkursa za prijem nastavnika i stručnih saradnika u osnovnim i srednjim školama Tuzlanskog kantona, rang liste iz člana 29. Pravilnika bit će dostupne 18. augusta 2021. godine.

  1. JU Osnovna škola „Banovići“ Banovići
  2. JU Osnovna škola „Banovići Selo“ Banovići Selo, Banovići
  3. JU Osnovna škola „Grivice“ Banovići
  4. JU Osnovna škola „Seona“ Aljkovići, Banovići
  5. JU Osnovna škola „Treštenica“ Treštenica, Banovići
  6. JU Osnovna škola „Čelić“ Čelić
  7. JU Osnovna škola „Humci“ Humci, Čelić
  8. JU Osnovna škola „Vražići“ Vražići, Čelić
  9. JU Osnovna škola „Brijesnica“ Brijesnica, Doboj Istok
  10. JU Osnovna škola „Klokotnica“ Klokotnica, Doboj Istok i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  11. JU Druga osnovna škola Gračanica i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  12. JU Osnovna škola „Džakule“ Džakule, Gračanica  i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  13. JU Osnovna škola „Gornja Orahovica“ Gornja Orahovica, Gračanica
  14. JU Osnovna škola „Hasan Kikić“ Gračanica
  15. JU Osnovna škola „Lukavica“ Lukavica, Gračanica
  16. JU Osnovna škola „Malešići“ Malešići, Gračanica
  17. JU Osnovna škola „Miričina“ Miričina, Gračanica
  18. JU Osnovna škola „Orahovica“ Orahovica Donja, Gračanica i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  19. JU Osnovna škola „Soko“ Soko
  20. JU Osnovna škola „Stjepan Polje“ Stjepan Polje, Gračanica
  21. JU Osnovna muzička škola Gračanica
  22. JU Osnovna škola „Dr. Safvet-beg Bašagić“ Gradačac
  23. JU Osnovna škola „Edhem Mulabdić“ Međiđa Donja, Gradačac
  24. JU Osnovna škola „Hamdija Kreševljaković“ Kamberi, Gradačac
  25. JU Osnovna škola „Hasan Kikić“ Gradačac
  26. JU Osnovna škola „Ivan Goran Kovačić“ Gradačac
  27. JU Osnovna škola „Musa Ćazim Ćatić“ Zelinja Donja, Gradačac i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  28. JU Osnovna škola „Mehmed-beg Kapetanović Ljubušak“ Srnice Donje, Gradačac i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  29. JU Osnovna škola „Kalesija“ Kalesija i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  30. JU Osnovna škola „Memići“ Memići, Kalesija
  31. JU Osnovna škola „Rainci Gornji“ Rainci Gornji, Kalesija i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  32. JU Osnovna škola „Tojšići“ Tojšići, Kalesija
  33. JU Osnovna škola „Vukovije“ Vukovije, Kalesija
  34. JU Osnovna škola „Kladanj“ Kladanj
  35. JU Osnovna škola „Stupari“ Stupari
  36. JU Osnovna škola „Dobošnica“ Dobošnica, Lukavac
  37. JU Osnovna škola „Gnojnica“ Gnojnica, Lukavac i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  38. JU Osnovna škola „Lukavac Grad“ Lukavac
  39. JU Osnovna škola „Lukavac Mjesto“ Lukavac
  40. JU Osnovna škola „Poljice“ Poljice, Lukavac
  41. JU Osnovna škola „Prokosovići“ Prokosovići, Lukavac
  42. JU Osnovna škola „Puračić“ Puračić, Lukavac
  43. JU Osnovna škola „Turija“ Turija, Lukavac
  44. JU Osnovna škola „Sapna“ Sapna i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  45. JU Druga osnovna škola Srebrenik i Rang liste za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  46. JU Osnovna škola „Duboki Potok“ Duboki Potok, Srebrenik
  47. JU Osnovna škola „Podorašje“ Podorašje, Srebrenik i Rang lista po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  48. JU Prva osnovna škola Srebrenik i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  49. JU Osnovna škola „Rapatnica“ Rapatnica, Srebrenik
  50. JU Osnovna škola „Sladna“ Sladna, Srebrenik i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  51. JU Osnovna škola „Špionica“ Špionica, Srebrenik
  52. JU Osnovna škola „Tinja“ Tinja, Srebrenik
  53. JU Osnovna škola „Teočak“ Teočak
  54. JU Osnovna škola „Brčanska Malta“ Tuzla
  55. JU Osnovna škola „Breške“ Breške, Tuzla
  56. JU Osnovna škola „Bukinje“ Bukinje, Tuzla
  57. JU Osnovna škola „Centar“ Tuzla
  58. JU Centar za obrazovanje i vaspitanje i rehabilitaciju slušanja i govora Tuzla
  59. JU Osnovna škola „Gornja Tuzla“ Gornja Tuzla
  60. JU Osnovna škola „Husino“ Tuzla
  61. JU Osnovna škola „Jala“ Tuzla
  62. JU Osnovna škola „Kiseljak“ Kiseljak, Tuzla i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  63. JU Osnovna škola „Kreka“ Tuzla
  64. JU Osnovna škola „Lipnica“ Lipnica, Tuzla i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  65. JU Osnovna škola „Mejdan“ Tuzla
  66. JU Osnovna škola „Miladije“ Tuzla
  67. JU Osnovna škola „Mramor“ Mramor, Tuzla
  68. JU Osnovna škola „Novi Grad“ Tuzla
  69. JU Osnovna muzička škola Tuzla
  70. JU Osnovna škola „Pasci“ Pasci, Tuzla
  71. JU Osnovna škola „Pazar“ Tuzla
  72. JU Osnovna škola „Podrinje“ Mihatovići, Tuzla
  73. JU Osnovna škola „Simin Han“ Tuzla
  74. JU Osnovna škola „Sjenjak“ Tuzla
  75. JU Osnovna škola „Slavinovići“ Tuzla
  76. JU Osnovna škola „Solina“ Tuzla
  77. JU Osnovna škola „Tušanj“ Tuzla i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  78. JU Zavod za odgoj i obrazovanje osoba sa smetnjama u psihičkom i tjelesnom razvoju Tuzla i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  79. JU Osnovna škola „Bašigovci“ Bašigovci, Živinice
  80. JU Druga osnovna škola Živinice
  81. JU Osnovna škola „Dubrave“ Dubrave Donje, Živinice
  82. JU Osnovna škola „Đurđevik“ Đurđevik, Živinice i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  83. JU Osnovna škola „Gračanica“ Gračanica, Živinice
  84. JU Prva osnovna škola Živinice i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  85. JU Osnovna škola „Šerići“ Šerići, Živinice
  86. JU Osnovna škola „Višća“ Višća, Živinice i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  87. JU Osnovna škola „Živinice Gornje“ Živinice Gornje, Živinice
  88. JU Mješovita srednja škola Banovići
  89. JU Mješovita srednja škola Čelić
  90. JU Mješovita srednja škola Doboj Istok
  91. JU Gimnazija „Dr. Mustafa Kamarić“ Gračanica
  92. JU Mješovita srednja škola Gračanica
  93. JU Gimnazija „Mustafa Novalić“ Gradačac
  94. JU Mješovita srednja škola „Hasan Kikić“ Gradačac
  95. JU Mješovita srednja škola Kalesija
  96. JU Mješovita srednja škola „Musa Ćazim Ćatić“ Kladanj
  97. JU Mješovita srednja škola Lukavac
  98. JU Mješovita srednja ekonomsko-hemijska škola Lukavac
  99. JU Mješovita srednja elektro-mašinska škola Lukavac
  100. JU Mješovita srednja škola Sapna i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  101. JU Mješovita srednja škola Srebrenik
  102. JU Mješovita srednja škola Teočak
  103. JU Gimnazija „Meša Selimović“ Tuzla
  104. JU Gimnazija „Ismet Mujezinović“ Tuzla i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  105. JU Srednja ekonomsko-trgovinska škola Tuzla
  106. JU Srednja medicinska škola Tuzla
  107. JU Srednja muzička škola „Čestmir Mirko Dušek“ Tuzla i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  108. JU Turističko-ugostiteljska škola Tuzla
  109. JU Mješovita srednja elektrotehnička škola Tuzla
  110. JU Mješovita srednja građevinsko-geodetska škola Tuzla
  111. JU Mješovita srednja hemijska škola Tuzla
  112. JU Mješovita srednja mašinska škola Tuzla
  113. JU Mješovita srednja rudarska škola Tuzla i Rang lista za poziciju po Ispravci i dopuni teksta konkursa
  114. JU Mješovita srednja saobraćajna škola Tuzla
  115. JU Mješovita srednja škola Tuzla
  116. JU Gimnazija Živinice
  117. JU Mješovita srednja škola Živinice