RANG LISTE POMOĆNO-TEHNIČKO OSOBLJE

U skladu sa tekstom Oglasa za prijem zaposlenika u osnovnim i srednjim školama Tuzlanskog kantona, rang liste iz člana 29. Pravilnika bit će dostupne 24. januara 2023. godine.

  1. JU Osnovna škola „Banovići“ Banovići
  2. JU Osnovna škola „Seona“ Banovići
  3. JU Osnovna škola „Treštenica“ Treštenica, Banovići
  4. JU Osnovna škola „Čelić“ Čelić
  5. JU Osnovna škola „Vražići“ Vražići, Čelić
  6. JU OŠ „Doborovci“ Doborovci, Gračanica
  7. JU Druga osnovna škola Gračanica
  8. JU Osnovna škola „Džakule“ Džakule, Gračanica
  9. JU Osnovna škola „Gornja Orahovica“ Gornja Orahovica, Gračanica
  10. JU Osnovna škola „Orahovica“ Orahovica Donja, Gračanica
  11. JU Osnovna muzička škola Gračanica
  12. JU Osnovna škola „Hasan Kikić“ Gradačac
  13. JU Osnovna škola „Ivan Goran Kovačić“ Gradačac
  14. JU Osnovna škola „Musa Ćazim Ćatić“ Zelinja Donja, Gradačac
  15. JU Osnovna škola „Mehmed-beg Kapetanović Ljubušak“ Srnice Donje, Gradačac
  16. JU Osnovna škola „Vukovije“ Vukovije, Kalesija
  17. JU Osnovna škola „Stupari“ Stupari, Kladanj
  18. JU Osnovna škola „Dobošnica“ Dobošnica, Lukavac i pozicija 18.1.
  19. JU Osnovna škola „Gnojnica“ Gnojnica, Lukavac
  20. JU Osnovna škola „Lukavac Grad“ Lukavac
  21. JU Osnovna škola „Duboki Potok“ Duboki Potok, Srebrenik
  22. JU Osnovna škola „Podorašje“ Podorašje, Srebrenik
  23. JU Prva osnovna škola Srebrenik
  24. JU Osnovna škola „Rapatnica“ Rapatnica, Srebrenik
  25. JU Osnovna škola „Špionica“ Špionica, Srebrenik
  26. JU Osnovna škola „Teočak“ Teočak
  27. JU Osnovna škola „Brčanska Malta“ Tuzla
  28. JU Osnovna škola „Bukinje“ Bukinje, Tuzla
  29. JU Osnovna škola „Centar“ Tuzla i pozicija 29.2.
  30. JU Centar za obrazovanje i vaspitanje i rehabilitaciju slušanja i govora Tuzla
  31. JU Osnovna škola „Husino“ Tuzla
  32. JU Osnovna škola „Jala“ Tuzla
  33. JU Osnovna škola „Kiseljak“ Kiseljak, Tuzla
  34. JU Osnovna škola „Kreka“ Tuzla
  35. JU Osnovna škola „Lipnica“ Lipnica, Tuzla
  36. JU Osnovna škola „Miladije“ Tuzla
  37. JU Osnovna škola „Mramor“ Mramor, Tuzla
  38. JU Osnovna škola „Podrinje“ Mihatovići, Tuzla
  39. JU Osnovna škola „Simin Han“ Tuzla
  40. JU Osnovna škola „Tušanj“ Tuzla
  41. JU Zavod za odgoj i obrazovanje osoba sa smetnjama u psihičkom i tjelesnom razvoju Tuzla
  42. JU Druga osnovna škola Živinice
  43. JU Osnovna škola „Đurđevik“ Đurđevik, Živinice
  44. JU Osnovna škola „Višća“ Višća, Živinice
  45. JU Mješovita srednja škola Čelić
  46. JU Gimnazija „Dr. Mustafa Kamarić“ Gračanica
  47. JU Mješovita srednja škola Kalesija
  48. JU Mješovita srednja elektro-mašinska škola Lukavac
  49. JU Gimnazija „Ismet Mujezinović“ Tuzla
  50. JU Mješovita srednja mašinska škola Tuzla
  51. JU Mješovita srednja saobraćajna škola Tuzla
  52. JU Mješovita srednja elektrotehnička škola Tuzla.